Çatı Yalıtımı

çatı yalıtım, çatı yalıtımı, çatı kaplama, kiremit, çatı aktarma, poliüretan çatı yalıtımı, poliüretan çatı, poliüretan yalıtım, kiremit değişimi, ankara, ankara yalıtım, ankara mantolama, ankara çatı, ankara çatı yalıtımı, ankara söve, yalıtım, dış cephe yalıtım, ısı yalıtımı, bina yalıtımı, cephe kaplama, cephe yalıtım, bina mantolama, bina ısı yalıtım, mantolama, ısı yalıtım sıvası, izosolo, termobor yalıtım, perlitli sıva,

 

 

ÇATI YALITIMI VE POLİÜRETAN YALITIM

Araştırmalara göre ısı kaçaklarının çatılardan gerçekleşen kısmı, toplam ısı kaybının 4/1 ulaşmaktadır. Çatılarda ısı yalıtım performansının artırmada doğru ısı yalıtım uygulamaları önemlidir. Enerji verimliliği artan çatılar sayesinde, ısıtma ve soğutma için harcanan paralar azalır.

Çatıların gerek karkas yapılarını oluştururken yapılacak ısı yalıtımı, gerekse çatı altı döşeme Üzerlerinde uygulanacak ısı yalıtımı binalardaki enerji performansını artıracaktır. Dış cephenin yanı sıra, çatı yalıtımı da en az cephe kadar önemli ve gereklidir.

Çatı döşeme üzerinde uygulayacağımız Poliüretan Yalıtım malzemesi ile, istediğimiz yalıtımı yapabiliriz.

Bu yalıtımın kalınlığı tamamen bize ve kullanıcılara aittir. Normal şartlarda 5 cm kalınlıkta yapılacak Poliüretan yalıtım malzemesi uzun ömürlü olacaktır.