Hakkımızda

ANKARA MANTOLAMA

Ankara Mantolama, dış cephe, iç mimarlık, proje ve tasarım ekibi 2011 yılı itibariyle Ankara’da sektörün içinde aktif olarak yer almaktadır. Kalite ve mühendislik anlayışını ön planda tutan Ankara Mantolama, yapmış olduğu çalışmalarda; tasarım, proje ve uygulamaları bir bütün halinde ele alarak, müşterilerine hizmet vermektedir.

Ankara Mantolama, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı çabuk karar verme için en son bilişim teknolojilerini kullanmaya öncelik olarak belirlemiştir.

Ankara Mantolama: inşaat sektörünün önemli bir bölümünü teşkil eden dış cephe ısı yalıtım (mantolama) alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Ankara Mantolama sayesinde, yeni nesil mantolama; artık çok daha kaliteli ve güvenle kapınıza geliyor. Evinize/ kurumunuza değerine değer katarken, Ankara Mantolama  ayrıcalığı ile kafanız sakin, cebiniz mutlu ve kaliteniz daim olur.

Ankara Mantolama bünyesinde bir marka olma yolunda devam eden “ANKARA MANTOLAMA ” TPE tarafından marka patent’ini 2019 yılında alarak yola devam etmektedir.

ANKARA MANTOLAMA izoder derneğinin üyesidir, müşterilerine % 0 faiz ile EKO kredi kullanılabilmektedir.

Bünyesinde bulunan İç Mimar, İnşaat Mühendisi ve tekniker kadrosuyla binanızda her türlü teknik bilgiyi ve görselliği size sunmaktadır. Bina ve sitelere her türlü teknik destek vermektedir.

3B (üç boyut) cephe tasarımları ile müşterilerinin zevk ve renklerine göre tasarım yapmaktadır.

Ankara Mantolama, maaşlı ve sigortalı ustalarını SGK dışında işveren mali sigortası yaptırmakla beraber 3. şahıs (ALLRİSK) sigortası ile şantiye sahasını da Sigorta yaptırmaktadır.

Dış cephe ısı yalıtımında kendi kurduğu ekibi ile hizmet vermektedir. ANKARA MANTOLAMA; Müşterilerine her faaliyet alanında olduğu gibi ısı yalıtım (mantolama) alanında da kesinlikle uygun fiyat politikası, titizlik ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet verecektir.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken, kalitemizden taviz vermeden, maliyetimizi düşürmeyi verimliliğimizi ve kararlılığımızı artırmayı rekabet gücümüzü yükseltmeyi ve çalışanlarımızın memnuniyetini önde tutarken, kalifiye personel çalıştırarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ve beklentilerinin üzerinde işler teslim etmeyi ilkemiz olarak beklememekteyiz.    Bu sayede, pazarda güvenilir hale gelmeyi misyonumuz edindik.

Ankara Mantolama bünyesinin dışında, Kaliteli ürün ve işçilik ile inşaat sektörünün yanında  Mantolama ile tüm halkımıza güven vermeye devam etmektedir.

Müşteriye sadece müşteri gözüyle bakmayan Ankara Mantolama, her daim çözüm ortağı olma yolunda, projeleri sahiplenmektir. Kuruluşu itibariyle önemli ve değerli işlere imza atan Ankara Mantolama, profesyonel yaklaşımıyla geleceğin yenilikçi vizyonuyla hizmet sunmaktadır.

Ankara Mantolama ve Ankara söve 2 farklı marka ile TPE  marka patentleri alınarak  Ocak 2020 itibari ile firmamızın bir markası olarak devam etmektedir.